Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

eFaturaNoktasi.com'un her türlü telif hakları Bilgisan Bilgisayar ve Haberleşme Sistemleri ınş. San. ve Tic. Ltd. şti.'ye aittir. eFaturaNoktasi.com alan adlı web sitesi kısaca 'eFaturaNoktası' olarak anılacaktır. eFaturaNoktası, Bilgisan Bilgisayar ve Haberleşme Sistemleri ınş. San. ve Tic. Ltd. şti 'ye ait bir internet sitesidir, kısaca 'Bilgisan' olarak anılacaktır.

Bu gizlilik ilkeleri Bilgisan tarafından, eFaturaNoktası sitesinin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki detaylar eFaturaNoktası web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. eFaturaNoktası adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir. Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, eposta adresi gibi), hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

  • 128 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır.
  • Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.
  • Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.

Kredi kart bilgileriniz eFaturaNoktası sitesinde kayıtlı tutulmaz. Bilgiler 128 bit SSL şifreleme ile bize, ardından onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgiler başkaları tarafından görülmesi ve ele geçirmesi mümkün değildir.

eFaturaNoktası sitesinde kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz (ad soyadı, eposta gibi) başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz. eFaturaNoktası sitesine kayıt olmak için kullanılan bilgiler yalnız kendi analizlerimiz için kullanılır.

eFaturaNoktası sitesinde kullanılan tüm grafik, yazı ve resimlerin kullanım hakkı Bilgisan'a ait olup, izinsiz kullanım halinde her türlü yasal hakkını saklı tutar.

eFaturaNoktası sitesi üzerinde farklı web sitelerinin linkleri olabilir. eFaturaNoktası tarafından verilen güvenceler yalnız site içinde geçerlidir, bağlantılı olan ya da olmayan diğer siteleri kapsamaz.

eFaturaNoktası sitesi üyelik şartlarına uymayan ya da etik davranmayan firmaların üyeliklerini iptal edebilir ya da dondurabilir.

eFaturaNoktası sitesi her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.