Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ?

Bilgisan Bilgisayar 1993 yılında faaliyete başlamış olup, kurulduğu yıldan bu yana Mac bilgisayar ve aksesuarları, PC ürünlerini, yan ürünleri, ticari yazılımları orijinal olarak bireysel kullanıcılara ve kurumlara pazarlamaktadır.

Teknolojideki yenilikleri takip eden firmamız satış ve satış sonrası desteği ilke edinmiştir. Firma çalışanlarımız branşlarında gerekli eğitim, diploma ve sertifikalara sahiptir.

Şirketimiz bilgisayar camiasında yürütülen Bilişim Dernek ve Ticaret Odası Bilişim Meslek Grubu çalışmaları içinde olmuş, Türkiye Bilişim Derneği (TÜBİDER)'nin kurucuları arasında yer almıştır. Ayrıca firmamız Bilişim Vakfı Genel Kurul üyeleri arasındadır.

Bilgisan Bilgisayar; Adobe Sertifikalı İş Ortağı olmanın yanı sıra Microsoft, Bilkom, Medyasoft, Corel, Autodesk, Xerox, Cisco, Intel, Eta ve Aral firmalarının da iş ortağıdır.

Sektördeki tecrübemizi online tarafla paylaşmak için ilk olarak 2012 başında ProgramArena.com projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız. 21 yıllık deneyimimizle özellikle ülkemizde çok düşük seviyedeki lisanslı yazılım kullanım sorunu yönünde bilgilendirme ve lisanslı program kullanımını arttırma amacındayız.

2014 Haziran itibariyle de Bilgisan Bilgisayar e-Fatura sistemi kullanıcılarının yaşadıkları görüntüleme, raporlama ve arşivleme sorunlarını ortadan kaldıran offline çalışan eBillMaker masaüstü programını geliştirmiştir.

Bilgisan Bilgisayar yakın zaman içinde e-Defter ve e-Arşiv kullanımı konusunda da pratik ve işlevli programlar ile eFaturaNoktasi.com yazılımlarını genişletecektir.

Desktop Placeholder